Про фонд

Місія

24 лютого 2022 року в Україні розпочалася війна – Росія вторглася на територію України. Війна, яку багато хто в Світі намагався не бачити останні 8 років. Але тепер вже офіційно, справжньо, жахливо. Війна, яку Світ не бачив з кінця Другої світової війни. Український Народ став форпостом захисту демократії усього Світу. Кожної хвилини в України ллється кров за свободу та незалежність, щоб тиранія злочинної режиму Росії раковою пухлиною не поширювалась на інші країни. Наші міста та селища знищує авіація та артилерія ворога, гинуть тисячі мирних мешканців, фактично здійснюється геноцид Українського Народу. І саме в цей час, як ніколи, наша Армія, лікарі, незахищені верстви населення, люди, які опинилися в бомбосховищах, окупованих населених пунктах потребують допомоги. Наша команда волонтерів мобілізувала всі зусилля і ресурси для реалізації всіх заявок від наших військових, лікарів, допомогає звичайним людям в цій важкий для всіх нас час. Ми закликаємо всіх небайдужих осіб, підприємців, представників малого та середнього бізнесу приєднуватись до наших зусиль та нашої команди. Так, ми розуміємо, ми не єдині в цій справ! І це добре! Доброї справи ніколи не буває забагато!

Історія

14.11.2014 року було офіційно зареєтровано Благодійну організцію «Благодійний фонд «Мобілізація добра». Це стало знаковою подією для всієї нашої команди, яка об’єднує представників бізнесу, підприємців, керівників, які чітко усвідомили, що тільки мобілізуючи власні зусилля та здійснюючи благодійну діяльність можна досягти тої бажаної мобілізації Добра, якого так чекає вся наша Країна. Тільки власний приклад і безпосередня участь допоможе відстояти нашу незалежність і нашу державність. Наша головна мета – донести цю думку до кожного громадянина України, показати, що навіть невеличка допомога в будь-якій формі забезпечить майбутній мир і безпеку іх домівок і допоможе зберегти життя героїв, які захищають нас на передовій.
З 2015 року головною метою дільності Фонду стало забезпечення підрозділів Збройних сил України в зоні проведення Антитерористичної операції на сході України амуніцією, паливом, медикаментами, виробами медичного призначення, спорядженням, станціями очищення води, реанімобілями. Потім діяльність Фонду також була спрямована на допомогу особам, які потребували негайної коштовної медичної допомоги, дітям-інвалідам, забезпечення іх реабілітації та дозвілля. Скриньки для збору благодійної допомоги розміщенні у всіх аптечних закладах всеукраїнської мережі аптек «Вітамін».

Документи

Установчі документи фонду: